O nas

Firma DOBRY DOM specjalizuje się w sprzedaży i montażu szeroko pojętej stolarki otworowej.

Naszym klientom oferujemy okna i drzwi PVC, drewniane, drewniano-aluminiowe, stolarkę aluminiową, ogrody zimowe, a także bramy garażowe, rolety, żaluzje, plisy, moskitiery, markizy, parapety.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę, fachowe doradztwo techniczne, dokładne pomiary, szybki i staranny montaż.

Dokładamy wszelkich starań, aby z czasu realizacji zamówień wywiązywać się zawsze rzetelnie i terminowo.

Wszystkie nasze produkty są wyrobami czołowych, i sprawdzonych, rzetelnych i renomowanych producentów w tej branży dzięki czemu wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, estetyką, trwałością, funkcjonalnością oraz bezpieczeństwem.

Naszym priorytetem jest satysfakcja oraz zadowolenie Klientów. Wysoka jakość wyrobów oraz usług obok atrakcyjnej ceny i terminowości jest dla nas podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia wśród naszych klientów opinii zaufanego partnera.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz wizyty w naszym biurze handlowym, gdzie w przyjemnej atmosferze udzielimy Państwu porad oraz postaramy się pomóc w wyborze najbardziej korzystnych rozwiązań. W razie potrzeby gotowi jesteśmy także odwiedzić Państwa w domu lub na budowie.

image-1